Úvodná konzultácia zdarma+421 948 426 548

Postup

Elektroliečebný prístroj, fyzioterapia, manuálne terapie, suchá ihla, laser

Komplexná a precízna starostlivosť

Bezbolestná Impedančná terapia využíva elektroliečebný prístroj. Účinok na ľudský organizmus zvyšujú aplikácia suchej ihly, laseru a fyzioterapeutických procedúr. Tieto podnety zintenzívnia metabolické procesy, ktoré uvoľňujú laktát z väzív platničiek. Jeho zvýšená koncentrácia totiž blokuje ich optimálne vyživovanie a prirodzenú regeneráciu. Účinok SEI je po celú dobu terapie monitorovaný a vyhodnocovaný. Tým je zaručená individuálna kontrola efektivity liečby pacienta.

Pred zaradeným do rehabilitačného procesu je na základe neurologického vyšetrenia, anamnézy, MR vyšetrenia, krvných testov a vylúčenia kontraindikácií stanovená diagnóza. Po dôkladnom vyhodnotení všetkých informácií vypracujeme pre každého pacienta individuálny rehabilitačný plán.

Celý proces terapie absolvuje pacient na Klinike impedančnej terapie pod dohľadom skúsených fyzioterapeutov. S výsledkami je oboznámený po každej procedúre a môže si ich dať kedykoľvek overiť napr. externou konzultáciou či v ním zvolenom zdravotníckom zariadení.

Liečba bez kompromisov!