BEZBOLESTNE A BEZ OPERÁCIE!

Vstupná konzultácia zdarma!+421 948 426 548

FAQ

Jasne a stručne

Pri bolestivých stavoch chrbta spôsobených degeneratívnou chorobou chrbtice – poškodenie medzistavcových platničiek, chronická bolesť krku alebo krížov, tŕpnutie či pulzujúca bolesť v rukách alebo nohách.

Nie. Uvedené postupy môžu dočasne bolesť utlmiť, ale neliečia jej príčinu. Riešením je metóda Impedančnej terapie.

Je to celosvetovo jediná, vedecky overená liečebná metóda, ktorá spôsobuje rast medzistavcových platničiek – DGU fenomén. Po úspešnom absolvovaní terapie nadobudnú platničky svoju pôvodnú veľkosť, elasticitu a štruktúru. Výsledkom je odstránenie bolestí a návrat organizmu k jeho pôvodnej vitalite. Bez liekov a chirurgického zákroku.

Unikátny elektroliečebný postup, ktorý plnohodnotne nahrádza doteraz aplikované klasické medicínske postupy. Výsledky potvrdzujú nezávislé vedecké štúdie (Bratislava Medical Journal) a kapacity doma i vo svete. Samozrejme aj stovky vyliečených pacientov, ktorí si opäť plnohodnotne vychutnávajú život bez ťažkostí.

Každý pacient absolvuje pred liečbou a po jej skončení podrobné vyšetrenie magnetickou rezonanciou (MR). Dôkaz o náraste objemu a štrukturálnej zmene medzistavcovej platničky potvrdzujú nezávislé pozorovania a závery rádiológov a vypracované 3D modely platničiek pred a po liečbe. Pozitívny výsledok a zmena sú viditeľné voľným okom aj laikovi.

Ide o rokmi overený a dokázaný proces. Po vstupnom bezplatnom vyšetrení a konzultácii je pre každého pacienta vypracovaný individuálny plán liečby. Počas nej vysiela generátor do organizmu Špecifický elektrický impulz (SEI). V kombinácii s aplikáciou suchých ihiel, laseru a fyzioterapeutických postupov sa z väzív vyplavuje laktát. Jeho vysoká hladina totiž blokuje vyživovanie platničiek, ktoré tak strácajú vodu a svoju prirodzenú elasticitu. IT proces zastaví a poškodené platničky zregeneruje.


Zverte sa do našich rúk a vyliečime aj Vás!