Úvodná konzultácia zdarma+421 948 426 548

Znížená platnička

Po Impedančnej terapii sú platničky vyššie

3D model po liečbe zvýšenej platničky. Pacient muž.

3D VIZUALIZÁCIA PO REGENERÁCII ZVÝŠENEJ PLATNIČKY. PACIENT MUŽ.

Impedančná terapia odstránila dlhotrvajúcu stuhnutosť tela spojenú s chronickými bolesťami chrbta, ktoré občas vyžarovali do končatín a brucha. Terapia tým odstránila príčinu nespavosti a malátnosť. Pacient obnovil bez obmedzení svoju športovú aktivitu, ktorú musel predtým úplne vylúčiť. Pred terapiou mu úľavu od bolesti neposkytli ani najvyššie prípustné dávky liekov, iba infúzie.


Impedančná terapia medzistavcové platničky regeneruje. Prirodzene narastú a obnovia svoju výšku, štruktúru i funkciu. Opäť v sebe naviažu vodu - budú elastickejšie a vyživované.

Impedančná terapia je jediná metóda, ktorá to dokáže. Dôkazom sú MR vyšetrenia zníženej/stenčenej platničky pred a regenerovanej platničky po absolvovaní rehabilitačného plánu v Klinike impedančnej terapie. Nárast objemu meriame oproti pôvodnému stavu rádovo v desiatkach percent.

Pokiaľ Vám hrozí otvorená operácia chrbtice viete, že tento chirurgický zákrok patrí medzi najzložitejšie a je spojený s mnohými rizikami. Stáva sa totiž, že aj napriek snahe zostane pacient invalidný. Neriskujte a dohodnite si prvú konzultáciu v Klinike impedančnej terapie zdarma.

Radi Vám všetko vysvetlíme.


Diagnóza: Platničky sú čiastočne tvorené vodou, ktorá sa však časom môže strácať. Tým sa platnička stane menej elastickou a vďaka vonkajšiemu tlaku stráca svoju výšku. Pretože stratila schopnosť regenerácie, stav sa zhoršuje. Pokiaľ príde k extrémnej kompresii, stavce nad platničkou a pod ňou sa k sebe priblížia, v hraničných prípadoch sa dotýkajú. Ide o zdroj neznesiteľnej bolesti a v mnohých prípadoch imobility až invalidity. Nenechajte zájsť situáciu až do kritického stavu!